ul. Białostocka 8A , 07-200 Wyszków

tel: 29 742 30 84 mail: m3jackiewicz@op.pl

MATERACE SPRĘŻYNOWE

Materace sprężynowe dzięki swojej konstrukcji dają efekt punktowej elastyczności, która bez trudu dopasowuje się do kształtu ciała oraz posiadają fundamentalne właściwości ortopedyczne. Są najpopularniejszym rodzajem materacy w Polsce.

Wkład kieszonkowy to system walcowatych sprężyn, z których każda zamknięta jest w odrębnym woreczku (kieszonce). Łączone są ze sobą woreczki - nie sprężyny - a pod obciążeniem każda sprężyna pracuje niezależnie od innych. Powierzchnia sprężyn wzmacniana jest obustronnie wkładką nośną, a potem wyściełana tzw. warstwą komfortu, którą bywa pianka lub lateks.


Istnieje również połączenie materaca kieszeniowego z płytą kokosową, która cechuje się wysoką elastycznością oraz pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu.


Powrót do listy

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | Projekt i wykonanie: art-MEDIA | Polityka prywatności

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (opcjonalne)

e-mail (wymagane)

Treść (wymagane)


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje