ul. Białostocka 8A , 07-200 Wyszków

tel: 29 742 30 84 mail: m3jackiewicz@op.pl

Materace lateksowe

Materace lateksowe są jeszcze bardziej ergonomiczne niż kieszeniowe. Na materacu tego typu, ciało jest równomiernie podpierane. Powierzchnia przeznaczona do odpoczynku perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała, jak również optymalnie reaguje na zmiany jego położenia.

System otworów umieszczony w lateksie tzw. budowa kanalikowa umożliwia oddychanie i wewnętrzną cyrkulację powietrza sprawiając, że materace są dobrze wentylowane i higieniczne.

Materac lateksowy posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, nie gromadzi kurzu, zalecany jest więc alergikom.

Dodatkowo są to materace bardzo wytrzymałe i 'ciche', podczas zmiany pozycji w czasie snu nie wywołują niepożądanych odgłosów. Szacuje się, że rocznie wkład zużywa się w stopniu około 1 %.

W naszej ofercie znajdziesz materace topowych marek m.in.: HILDING oraz JANPOL.Powrót do listy

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | Projekt i wykonanie: art-MEDIA | Polityka prywatności

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (opcjonalne)

e-mail (wymagane)

Treść (wymagane)


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje