ul. Białostocka 8A , 07-200 Wyszków

tel: 29 742 30 84 mail: m3jackiewicz@op.pl

TRENDY 2020

TRENDY 2020

Data opublikowania: 22.06.2020W 2020 Projektanci stawiają na styl inspirowany Włoską Riwierą. To nic innego niż klasa i elegancja.
Nie ma chyba lepszych słów opisujących ten styl. A włoski design to kwintesencja nowoczesności.
Włoski styl to prosty klasyczny styl wyróżniający się jakością materiałów oraz dbałością o najmniejszy szczegół.
Włosi gust i zamiłowanie do luksusu mają po prostu we krwi.

Patrząc na styl włoski można powiedzieć, że Włosi stawiają w wykończeniu mebli na fornir i MDF (często na wysoki połysk), królują u nich też skóry i welury. Często pojawiają się złote dodatki oraz marmury. Wszystko uzupełniają piękne mięsiste dywany.
Styl włoski jest po prostu elegancki, dystyngowany, powściągliwy i wysmakowany. Harmonia i zrównoważone proporcje.Innym Trendem lansowanym na Branżowych Targach Wyposażenia Wnętrz jest styl ekologiczny.
Wyrósł z szacunku dla przyrody i z coraz silniejszej potrzeby dbania o środowisko. Chociaż pojawił się już kilka sezonów temu, to obecnie wyraźnie się umacnia. Lansuje rzeczy, które są dziełem ludzkich rąk i powstały bez udziału pożerających prąd maszyn.
Marką z która doskonale wpisuje się w ten styl jest firma DEKORT. We wszystkich procesach technologicznych wykorzystują  substancje nie szkodliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego. Stosują różne powierzchnie wykończeniowe, zarówno lakierowane jak i olejowane oraz woskowane. Kolekcje mebli DEKORT, za którą stoją innowacyjne pomysły i najnowsze technologie. Od początku swojego istnienia postawili na wysoką jakość mebli. Ich walory użytkowe, nowoczesny i oryginalny wygląd decydują o ich ogromnej popularności. Stawiając na naturalne surowce, drewno lite: dąb, buk, olcha europejska, buk twardzielowy, dąb sęczny
płyta wiórowa i komórkowa pokryta naturalnymi fornirami, folią, HPL. To bardzo prosty styl, w którym nie ma miejsca na skomplikowane formy i wzory ani na nadmiar dekoracji.


Na Branżowych Targach Wyposażenia Wnętrz mieliśmy też przyjemność poznać Pana Krzysztofa Mirucia. 
Krzysztof Miruć- architekt, projektant wnętrz, współzałożyciel i główny projektant warszawskiej pracowni architektonicznej L'ab Architekci. W telewizji HGTV i TVN prowadzi programy "Weekendowa Metamorfoza", "Zgłoś remont" oraz wspólnie z Agatą Młynarską "Eks-tra zmiana".W  naszej ofercie znajdą Państwo przedmioty sygnowane przez Pana Krzysztofa Mirucia. 


Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | Projekt i wykonanie: art-MEDIA | Polityka prywatności

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (opcjonalne)

e-mail (wymagane)

Treść (wymagane)


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje